Pies domowy czy do obrony?

lis 2, 2019 przez

Pies domowy czy do obrony?

Jednym z największych przyjaciół człowieka, jest pies. Wie o tym każdy, kto czworonoga posiada. Pies może być wspaniałym przyjacielem i towarzyszem, dla dorosłych i dla dzieci. Trzeba jednak go dobrze wybrać, bo ras psów jest mnóstwo a każdy pies jest inny, ma inny charakter i przyzwyczajenia. Są psy łatwe do ułożenia, są i psy, które wymagają konkretnej tresury.

Jakiego psa wybrać

Wybierając rasę psa, trzeba się nad wyborem dobrze zastanowić. Jak wybrać rasę psa gdy mieszka się z dziećmi? To bardzo ważne, by wybrać psa, który będzie odpowiednim towarzyszem zabaw dla dzieci w każdym wieku. Psa, który będzie łagodny, przyjacielski, miał dużo wigoru i lubił dzieci. Może to być mały piesek albo duży pies, ważne by dobrze sobie radził z dziećmi i miał wiele cierpliwości.

Małe rasy piesków

Jest wiele popularnych ras małych piesków, które są przyjacielskie i bardzo rodzinne. Wśród nich można wyróżnić yorki, pinczerki, sarenki, cziłała itp. Są to bardzo malutkie pieski, które można ze sobą zabrać w każdą podróż. Są skore do zabawy i przyjazne, nie są agresywne ani kłopotliwe.

Artykuł powstał dzięki https://petportal.pl

Podobne

Tagi