Kompleksowa obsługa techniczna imprez

lis 3, 2019 przez

Kompleksowa obsługa techniczna imprez

Obecnie na rynku nie brakuje profesjonalnych firm zajmujących się obsługą techniczną imprez. Kompleksowa obsługa obejmuje niezwykle efektywne oświetlenie scen, dostarczenie urządzeń do nagłośnienia oraz konstrukcji scenicznych.

 

Z usług tych korzysta coraz większa rzesza klientów indywidualnych, firm czy gwiazd polskiej sceny muzycznej. Doświadczeni specjaliści zajmujący się obsługą techniczną imprez realizują ridery techniczne kabaretów, satyryków czy innych gwiazd estrady. Ponadto zajmują się nagłośnieniem konferencji firmowych, spotkań biznesowych, imprez tanecznych z DJ oraz przeróżnymi zespołami muzycznymi.

 

Firmy te oferują klientom wynajem: scen estradowych, zadaszeń scenicznych, nagłośnień estradowych, nagłośnień koncertowych, sprzętu nagłośnieniowego, oświetlenia scenicznego, oświetlenia koncertów, oświetlenia imprez, barierki ochronne, barierki lekkie, barierki ciężkie, barierki zaporowe, barierki przestawne, podesty estradowe pokryte sklejką antypoślizgową, podesty sceniczne czy podłogi taneczne.

 

W zależności od typu imprezy, wielkości posiadanego przez klienta budżetu oraz preferencji artystów profesjonalni pracownicy doradzają w wyborze odpowiedniego sprzętu, począwszy od nagłośnienia podstawowego, aż po bardziej profesjonalny. Ponadto dobierają odpowiednie systemy nagłośnieniowe, eliminując zbędne koszty dużych rozwiązań jak i negatywne konsekwencje zbyt małych nagłośnień. Jak wiadomo oświetlenie sceniczne jest bardzo istotnym czynnikiem na scenie, w teatrze czy na koncercie, gdyż tworzy niezapomniany nastrój, który jest częścią każdego przedstawienia.

 

Dlatego też firmy zajmujące się obsługą techniczną imprez oferują profesjonalne oświetlenia, w skład których wchodzą światła ruchome, oświetlenie żarowe, konsolety sterujące, światło sceniczne LED, regulatory napięcia oraz efekty laserowe. Wszystkie te elementy zapewniają komfort pracy wszystkich artystów scenicznych. Na każdej imprezie nie może też zabraknąć barierek ochronnych, które to zapewniają maksimum bezpieczeństwa zarówno artystom jak i publiczności. Większość oferowanych przez firmy barierek poza utrzymaniem porządku i bezpieczeństwa pełni funkcję nośnika reklamy w postaci banerów. Kompleksowa obsługa techniczna imprez, sprawia, że jest ona nie tylko udana, ale i wprawia w niesamowity zachwyt wszystkich uczestników.


Pokazy multimedialne – urządzenia multimedialne i oświetleniowe. Obsługa pokazów.

https://www.ves.pl/news/24/7/Widowiska-i-pokazy-specjalne.html


Podobne

Tagi