Terminarz losowań popularnych gier liczbowych.

lip 5, 2017 przez

Terminarz losowań popularnych gier liczbowych.

Totalizator Sportowy Lotto w swojej ofercie obecnie ma wiele gier liczbowych. Prócz nich możemy kupić jeszcze zdrapki, których wygrana również może nieco odciążyć nasz budżet. Gier jest wiele, więc i czas losowania każdego z nich trudno zapamiętać. Poniżej przedstawiamy krótki terminarz wszystkich losowań.
Pierwsza najstarsza i najpopularniejsza gra liczbowa Lotto, odbywa się 3 razy w tygodniu – we wtorki, czwartki i soboty o godzinie 21. 40. Następnie Mini Lotto – codziennie przez cały tydzień o tej samej godzinie co Lotto – 21. 40. Najłatwiej zapamiętać kiedy są wylosowane liczby w multi multi oraz w grze Superszansa – mianowicie każdego dnia, dwa razy dziennie o godzinie 14. 00 i 21. 40.

 

Kolejne ciekawe gry to Kaskada oraz Ekstra Pensja. Obie są transmitowane codziennie o tej samej godzinie – 21. 40, z małym wyjątkiem. Gdyż w tą pierwszą nie zagramy jedynie w soboty. Świetną grą jest Keno, które może nie oferuje spektakularnych wygranych, ale na pewno wiele zabawy. Losowania są codziennie co 4 minuty! Zaczynają się od godziny 6. 34 a kończą o 23. 45. Natomiast wyniki gry EuroJackpot, która wywołuje w ostatnim czasie najwięcej emocji, podawane są co tydzień w piątek po 20. 30