Pomiar kampanii

Pomiar kampani

Skuteczna komunikacja między Twoją firmą i jej grupą docelową

Dom mediowy House of Numbers dokona dla Ciebie i Twojej firmy pomiaru skuteczności przeprowadzanych kampanii reklamowych w Internecie. Nasi analitycy stworzą dla Ciebie kampanię reklamową, wykorzystując wszystkie dostępne działania w Internecie, a następnie zbadają jej skuteczność i zajmą się jej optymalizacją.

Dzięki przeprowadzanym kampaniom reklamowym zyskasz dużo stosunkowo taniego ruchu bezpośrednio na swoim serwisie. Specjaliści House of Numbers mogą przeprowadzić kampanie reklamowe nawet na kilkadziesiąt tysięcy słów kluczowych.

Kampanie reklamowe skierują ruch na Twój serwis. Jest to jeden z najtańszych i najefektywniejszych sposobów na promocję w Sieci. Twoja firma może sama decydować, jaki budżet zamierza przeznaczyć na reklamę w Sieci i w jaki sposób chce go wykorzystać. Niezwykle istotne jest to, że płacisz tylko i wyłącznie za efekty działań kampanii. Kampanie reklamowe zostaną przeprowadzone zarówno w wyszukiwarkach, jak i na wybranych serwisach www czy też poprzez działania reklamowe na urządzenia mobilne. Reklama będzie dopasowana bezpośrednio do Twojej grupy docelowej, dzięki czemu będziesz miał pewność, że trafiasz ze swoim przekazem dokładnie do osób potencjalnie zainteresowanych usługami oferowanymi przez Twoją firmę.

Pomiar kampanii reklamowych będzie dla Ciebie doskonałym źródłem wiedzy, wskazówką do zoptymalizowania obecnych i przyszłych działań promocyjnych. Pomiar kampanii zostanie dokonany przy użyciu profesjonalnych narzędzi analitycznych, a otrzymane dane zostaną w przystępny sposób zinterpretowane przez analityków z House of Numbers. Twoja firma otrzyma ponadto od naszej agencji listę rekomendowanych działań promocyjnych.

Pomiar kampanii reklamowych ułatwi Ci ocenę skuteczności komunikacji pomiędzy przekazem reklamowym, a grupą docelową Twojej firmy.