Pozycjonowanie strony

SEO, czyli pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych jest to działanie, którego celem jest umieszczenie strony internetowej w czołówce naturalnych (organicznych) wyników wyszukiwania dla danej frazy (słowa kluczowego).

O tym, co pokaże się w tychże wynikach decydują skomplikowane algorytmy wyszukiwarek. Poprzez odpowiednią optymalizację strony i zewnętrzne działania można wpływać na pozycję strony w rankingu.

Dobierając efektywne słowa kluczowe, używamy specjalistycznych narzędzi informatycznych, ale przede wszystkim naszej wiedzy i doświadczenia. Wykorzystujemy analizę wertykalną, lateralną, analizę popularności, konkurencyjności, trendów i sezonowości, słów wpisywanych z błędami, słów negatywnych.

Przeprowadzamy również audyt SEO czyli analizę serwisu internetowego pod kątem widoczności w najpopularniejszych na świecie wyszukiwarkach internetowych.

Korzyści:

  • większa przejrzystość serwisu internetowego,
  • poznanie poziomu dostępności i przyjazności strony, uzyskanie niezbędnych informacji do przebudowy, bądź wdrożenia nowej strony,
  • możliwość przygotowania witryny do zajmowania wysokich pozycji w wyszukiwarkach,

Pozycjonujemy strony internetowe w różnych językach i wyszukiwarkach na całym świecie (m.in. Google, Yandex, Yahoo, Ask.com, Bing).