O nas

Jesteśmy domem mediowym - częścią grupy BrainJuice. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie przygotowywania strategii marketingowej, planujemy i realizujemy kampanie w Internecie.

Współpracujemy zarówno bezpośrednio z Klientem, jak i z małymi i średnimi agencjami reklamowymi, pomagając im w planowaniu i zakupie mediów.

Zespół House of Numbers

Zespół House of Numbers to specjaliści posiadający szerokie doświadczenie zdobywane w realizacji kampanii dla różnych branż. Jesteśmy ekspertami nie tylko w planowaniu i zakupie mediów wg klasycznych technik, ale także posiadają solidną wiedzę na temat mechanizmów rządzących Internetem i jego użytkownikami. Dla wielu naszych klientów jesteśmy strategicznym partnerem, doradcą w rozwoju efektywnego kanału promocji i sprzedaży internetowej. Nasze usługi oferujemy wszystkim, którzy chcą wykorzystać Internet w nowoczesny sposób, oferując w nim swoje usługi i produkty.

Jako część BrainJuice Group, dom mediowy House of Numbers, korzysta z szerokiego zaplecza wiedzy i kompetencji kilku wyspecjalizowanych w zakresie marketingu internetowego jednostek. Dzięki temu rekomendowane przez nas rozwiązania mogą być wdrażane w ramach jednej Grupy, przy zachowaniu pełnej synergii działania i komforcie współpracy z jednym partnerem.